МенюКуточок творчості
Серце з пластики

Дизайн дитячої кімнати. Фото-стаття

Серце з ниток

Іграшки з картонних рулонів

Яскраві осінні МУХОМОРЧИКИ

3-D аплікація

Метелики з осіннього листя

Дари моря: ракушки та камінці

  
Baby MacDonald - День в селі

Шнурівочки своїми руками

Baby Einstein

Baby Einstein - Вивчаємо пори року

Незвичайні фарби.


Бери батьків і сміху трошки та поспішай до "КАПІТОШКИ"
Погода
Погода Житомир информер


Каталог детских товаров Клумба


Вчимо кольори, букви, цифри

Багато мам часто задають питання про те, в якому віці необхідно починати навчання дитини і з чого слід почати. Навчання дитини слід почати з моменту, коли дитина починає ходити. У цьому віці діти дуже рухливі, їх цікавить практично все, що їх оточує, вони починають ставити питання, тягнутися до невідомих їм предметів.

Саме з цього віку варто поступово в ігровій формі починати вчити алфавіт, вчитися розрізняти кольори і рахувати. Звичайно, не варто вже в цьому віці пропонувати дитині якісь структуровані знання, спеціально відводити час на його навчання і намагатися утримати його увагу весь цей час.

Яким чином слід давати нову інформацію (цифри, букви, кольори) дитині?

• Її можна давати, наприклад, під час вмивання дитини, миття рук, наспівуючи одночасно весь алфавіт або окремі літери.

• При купанні дитини у ванній кімнаті на іграшках для купання можна тренувати його розрізняти кольори і форму, називаючи, якого кольору та чи інша іграшка і передаючи її дитині.

• Якщо в сім'ї є діти, які ходять до школи, їх можна і  залучити до навчання молодших. Старші діти можуть грати з молодшими в школу, навчаючи тих буквам, цифрам і т.д.

• Під час гри просити у дитини розповісти, скільки ж у нього іграшок (при цьому допомагаючи злічити), якого вони кольору, якої форми. Можна попросити згрупувати іграшки одного кольору (назвавши певний колір).

• Для закріплення літер, можна використовувати імена улюблених іграшок дитини, називаючи спочатку букву, а потім ім'я на цю літеру. Потім можна запитати у дитини, на яку ж букву починається ім'я тієї чи іншої іграшки.

• Щоб навчити малюка рахувати, можна під час обіду підраховувати кількість їжі у нього в тарілці або використовувати для цієї мети яблука, сливи, мандарини і т.д.

• Можна запропонувати дитині яскраві карти з цифрами і перетворити їх на гральні. Можна запропонувати карти з тваринами і назвою цих тварин і просити дитину назвати букву, на яку починається назва тварин.

• Якщо Ваша дитина любить збирати конструктор, зберіть його самі, використовуючи різні кольори, цифри і букви. При зборі конструктора, просіть дитину подати Вам деталь певного кольору, певну цифру або букву.

• Для запам'ятовування букв можна записати алфавіт на аудіоплівку, дати прослухати дитині, потім показати ці букви на картках і дати помацати ці картки. Так Ви задіюєте і зір, і слух, і тактильні відчуття.

• Дитячі розмальовки також можуть допомогти дитині навчитися розрізняти кольори. У процесі потрібно лише запитати, олівець якого кольору йому подати, або в який колір він хоче закрасити той чи інший предмет.

• Для запам'ятовування кольору і форми можна купити різні фрукти (які любить дитина) і просити дитину принести Вам той або інший фрукт, запитавши, якого він кольору і форми. Далі, батьки можуть додати, що плід називається так-то і так-то, назва фрукту починається на букву таку-то.

• У момент, коли дитина тягнеться до різних предметів, необхідно назвати цей предмет, повідомити, якого він кольору і форми.

Найголовніше вести навчання в ненав'язливій формі і підносити у вигляді гри, щоб дитині самій було цікаво.

Дітям
Батькам
Наші опитування
З якого віку краще починати вивчати іноземну мову дітям?
Всього відповідей: 323

Скільки дітей налічує Ваша родина?
Всього відповідей: 308
Статистика
Центр раннього розвитку дітей "КАПІТОШКА" © 2020
При використанні матеріалів активне посилання на сайт обов`язкове  //kapitoshka.at.ua 

Створити безкоштовний сайт на uCoz